Každý z nás se jistě cítí příjemně na zahradě, která je pokrytá kobercem zdravého trávníku, a která je osázená rostlinami, z jejichž vzhledu je patrné, že je o ně dobře postaráno. Mezi zařízení, která pomáhají dosáhnout a udržet krásný vzhled zahrady po celý rok, patří také závlahové systémy. Rádi bychom se s Vámi podělili o informace, které Vám pomohou společně s naší pomocí splnit Vaše představy o krásné zahradě.
[carousel]

Jaké výhody Vám přinese vybudování automatického závlahového systému?

Uspoří Vám čas!

Spouštění závlahy je řízeno ovládací jednotkou, která automaticky spouští zavlažování v kteroukoliv denní či noční hodinu i během Vaší dovolené.

Šetří Vaše náklady za vodu a energii

Ideální čas pro závlahu je noc. V této době jsou ztráty odpařováním a intenzita větru nejmenší. Všechny řídící jednotky také mohou být vybaveny senzorem, který v případě deště přeruší zavlažování.

Rovnoměrně dodává vodu rostlinám

Postřikovače jsou rozmístěny na ploše tak, aby při zavlažování byla celá plocha přesně pokryta zálivkou stejně jako při dešti. Díky široké nabídce postřikovačů jsme schopni optimálně zavlažit každý kout Vaší zahrady.

Ubírá starosti a práci se zavlažováním

Postřikovače pro trávníky jsou výsuvné. To znamená, že mimo dobu zavlažování jsou ukryty pod povrchem půdy a pouze při zavlažování se tlakem vody vysunou a zavlažují. Po ukončení zavlažovacího cyklu se pomocí pružinového mechanismu zasunou zpět do pouzdra pod terén. Vyhnete se tak potížím s rozvíjením a uklízením hadic.

Snadné přizpůsobení závlahy potřebám rostlin

Každá řídící jednotka kromě možnosti zavlažovat v určitou denní či noční dobu také nabízí možnost nastavení délky a frekvence zálivky. Tímto nastavením systém může reagovat na skutečné potřeby rostlin v závislosti na jejich druhu, stanovišti a propustnosti půdy.

[divider]